Neváhejte a přijďte mezi nás - Aktuálně nabízené volné pozice Více informací close
Domovská stránka » Strojní řezání

Strojní řezání

Společnost GCE je světovým lídrem v oblasti vývoje, výroby a prodeje strojních řezacích hořáků pro řezání kyslíkem.

Hlavním cílem společnosti GCE je spokojenost zákazníka. K dosažení tohoto cíle používá společnost GCE inovativní řešení, o čemž svědčí i to, že společnost GCE je držitelem několika patentů. Klíčovými faktory jsou: vysoký výkon řezného procesu, vynikající kvalita řezu, snadná manipulace se zařízením a dlouhá životnost výrobků.

Všechny zmiňované faktory znamenají pro zákazníka rychlou návratnost investice. Design výrobků vychází z rozsáhlých znalostí a zkušeností v oblasti ručního i strojního řezání. Samozřejmostí jsou před/po prodejní služby i školení pracovníky GCE v aplikačním centru GCE nebo přímo u zákazníka.

Propalování materiálu GCE FIT+®

Machine Cutting ImageMachine Cutting Image 2Použití hubic a strojních řezáků GCE skýtá pro uživatele mnoho výhod. Nejnovějším produktem vývoje je zařízení Tool-Free, které reprezentuje řezací systém GCE FIT + ®. Nahřívací a řezací hubice jsou fixovány v hlavě hořáku pomocí bajonetového zámku bez použití klíče, jen s pomocí obsluhy.

Jednou z hlavních výhod tohoto systému je možnost propálení materiálu až do tloušťky 150 mm (*). Při nastavení správných parametrů doporučených výrobcem může stroj propálit materiál hladce a bezpečně bez nákladného mechanického předvrtání.

(*) Vyškolený operátor, správné parametry procesu, dobrý řezací stroj, kvalitní a čistý plech jsou nezbytností.