GCE GROUP OZNAMUJE REBRANDING Více informací close
Domovská stránka » GCE Healthcare - poptávka po lékařských plynových zařízeních během Covid19

GCE Healthcare - poptávka po lékařských plynových zařízeních během Covid19

Publikováno na 31 březen 2020 Podle Hana Holasová

Ve zprávě ze dne 13. března 2020 Světová zdravotnická organizace (WHO) uvádí, že se u většiny lidí nakažených virem COVID-19 vyvine pouze v mírné nebo nekomplikované onemocnění, přibližně u 14% nakažených se vyvine v závažné onemocnění, které vyžaduje hospitalizaci a podporu kyslíku, a 5% nakažených vyžaduje přijetí na jednotku intenzivní péče. Pro společnost GCE Healthcare to znamená, že poptávka po lékařských zařízeních pro manipulaci s plynem výrazně vzrostla.  

Abychom vyhověli této rostoucí poptávce po našich výrobcích na kontrolu medicinálního plynu, GCE Healthcare dočasně zvýší výrobní kapacitu lékařských regulátorů, průtokoměrů, přenosných kyslíkových koncentrátů a dalších zařízení pro regulaci a užití medicinálního plynu v našich výrobních jednotkách v České republice, Velké Británii, Číně a Severní Americe.  

"Abychom uspokojili tuto zvýšenou poptávku, GCE Healthcare týmy navýší kapacity výrobních jednotek všude tam, kde je to možné, abychom zvýšili dostupnost našich zdravotnických systémů po celém světě v této náročné době,“ říká Mike Galvin, generální ředitel GCE Healthcare.  

Země po celém světě používají různé přístupy k minimalizaci šíření viru, což má dopad na dodavatelský i distribuční řetězec. Společnost GCE přijímá veškerá nezbytná opatření, aby úzce spolupracovala s našimi dodavateli a partnery, aby bezpečně společně tyto problémy vyřešila.

Našim zákazníkům, kterých si velice vážíme, bychom chtěli říci: Prosíme, mějte trpělivost s námi a našimi procesy v této výjimečné situaci. Soustředíme se na to, aby se naše výrobky dostaly na trh ve stejné kvalitě jako za normálních okolností, současné náročné podmínky však ovlivnit dobu naší odezvy či dodací lhůty našich produktů.

Mike Galvin: „GCE Healthcare podporuje lidi, kteří potřebují lékařské plyny během této koronové pandemie, a jsem velmi hrdý na to, že naše týmy na celém světě dělají vše pro to, aby našim zákazníkům poskytly lékařské plynové vybavení, aby pomohly zachránit životy“.

Pokud byste chtěli podrobněji diskutovat o podrobnostech, neváhejte se obrátit na naše zákaznické oddělení nebo na některého z našich obchodních zástupců.