Neváhejte a přijďte mezi nás - Aktuálně nabízené volné pozice Více informací close
Domovská stránka » GCE GROUP OZNAMUJE REBRANDING

GCE GROUP OZNAMUJE REBRANDING

Publikováno na 22 květen 2018 Podle

Vedení Gas Control Equipment sjednocuje světové výrobní portfolio a představuje Nové globální značky!

Malmö, Švédsko, 22. května 2018 – GCE Group, světový výrobce  profesionálních zařízení pro regulaci plynu, v průběhu let uvedlo mnoho respektovaných značek.

Nyní GCE Group spojuje své rozmanité portfolio jenom do tří značek: GCE, GCE Druva a nově založené GCE Healthcare.

GCE zůstává značkou skupiny, pod kterou spadají všechny produkty a podznačky. GCE Ventily a GCE Svařování a řezání, včetně všech souvisejících výrobků, budou patřit pod značku GCE.

Společnost GCE bude dále rozvíjet své specializované produkty pro klinické lékaře a zdravotnické pracovníky pod značkou GCE Healthcare, zatímco všechny GCE Central Gas Systems budou nyní prodávány pod novou značkou GCE Druva.

Tony Peers, viceprezident marketing společnosti GCE Group, uvedl: 

"Již po generace jsme nastavovali standard a výkon v odvětví, které vyrábí zařízení pro regulaci plynu a díky našim významným investicím do výzkumu a vývoje, se naše portfolio stále rozrůstá a zlepšuje. To je nejnovější krok v našem nepřetržitém vývoji - některé věci se nicméně nemění. Všechny tři značky jsou příkladem naší snahy o bezpečnost, inovace, integritu a umístění zákazníka na prvním místě. "

Společnost GCE vznikla v roce 1987 se sídlem v Evropě a rostoucí globální přítomností, včetně dvou nových zdravotnických zařízení ve Velké Británii a USA. Společnost GCE poskytuje produkty a technická řešení pro širokou škálu uplatnění, od jednoduchých regulátorů tlaku a hořáků pro řezání a svařování až po sofistikované systémy pro dodávky plynu pro využití v lékařském a elektronickém průmyslu.

Společnost GCE vydala video, které mapuje bohatý odkaz výrobce. Video je k dispozici zde:

NÁŠ PŘÍBĚH

TISKOVÁ ZPRÁVA PDF