Hledáme GCE parťáka do výroby. Více informací close
Domovská stránka » O nás » Dotační programy

Dotační programy

Projekty realizované v rámci OPPI

 

Inovace - Inovační projekt - Výzva IV, Inovace procesu a produktů GCE s.r.o., číslo projektu 4.1 IN04/649

Cíl projektu:

Podporovanou aktivitou projektu je zavedení do sériové výroby 4 produktů, které předtím společnost vyvinula ve spolupráci s externími V a V institucemi. Další podporovanou aktivitou projektu je zavedení nových technologií do výrobního procesu a zvýšení efektivnosti procesů. Kromě nových technologií budou součástí způsobilých výdajů také náklady na technické zhodnocení staveb do 20% celkových způsobilých výdajů projektu.

 

Potenciál - Výzva III, Vybavení výzkumného a vývojového centra společnosti GCE s.r.o., číslo projektu 4.2. PT03/240

Cíl projektu:

Předmětem projektu je rozšíření a moderní přístrojové a SW vybavení stávající výzkumné a vývojové kapacity, které povede k ještě větší intenzitě R&D prací a následně k vývoji a inovacím produktů GCE. 

 

Školící střediska - Výzva II, Školící středisko GCE s.r.o., číslo projektu 5.2 SS02/714

Cíl projektu:

Předmětem projektu je rekonstrukce školících prostor žadatele a pořízení nezbytného vybavení pro zabezpečení pravidelných školení především pracovníků žadatele.

 

 

Projekty realizované v rámci OPPIK

 

Produktová a procesní inovace medicinálních kombinovaných ventilů ve společnosti GCE s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je inovovat výrobní proces a uvést na trh nově vyvinuté kombinované ventily pro medicinální plyny s použitím nových technologií, materiálů a výrobních postupů.

 

Rozšíření VaV centra společnosti GCE s.r.o.

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem projektu je rozšíření výzkumně-vývojových a inovačních kapacit společnosti GCE s.r.o. Jedná se o rozšíření kyslíkové zkušebny, z níž vznikne globálně unikátní VaV pracoviště věnující se pokročilým materiálům v oblasti kyslíkové bezpečnosti.